Tweet |
24 Haziran 3 Temmuz 2019 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların programı
SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
17-23 haziran 2019 tarihlerinde oynanan müsabakaların sonuçları
SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 BATIPARK A 17.06.2019 15:30 U12A KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR ŞEKEROBASPOR 6-2
2 BATIPARK B 17.06.2019 15:30 U12A ULUDAZSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR 5-1
3 BATIPARK A 17.06.2019 16:30 U12A PAZARCIKSPOR ARSAN SÜMERSPOR 3-0
4 BATIPARK A 17.06.2019 17:30 U12B HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR BÜYÜKSIRSPOR 0-0
5 BATIPARK B 17.06.2019 17:30 U12B ATC ATLETİC MARAŞSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 1-5
6 BATIPARK A 17.06.2019 18:30 U12B KURTULUŞ 1920 SPOR AKSUSPOR 8-0
7 BATIPARK B 17.06.2019 18:30 U12A ALTINOVASPOR MARAŞSPOR 0-10
8 BATIPARK B 18.06.2019 16:00 U11B AKÇAKOYUNLU İDMAN YURDUSPOR ATC ATLETİC MARAŞSPOR 0-4
9 BATIPARK A 18.06.2019 17:00 U11B KURTULUŞ 1920 SPOR ARSAN SÜMERSPOR 4-3
10 BATIPARK A 18.06.2019 18:00 U11A ALTINYILDIZSPOR KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR 1-3
11 BATIPARK B 18.06.2019 18:00 U11A MARAŞSPOR ULUDAZSPOR 5-1
12 BATIPARK A 19.06.2019 15:30 U12A MARAŞSPOR ARSAN SÜMERSPOR 4-0
13 BATIPARK B 19.06.2019 15:30 U12B AS VEFA ATC ATLETİC MARAŞSPOR 10-1
14 BATIPARK A 19.06.2019 16:30 U12A KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR PAZARCIKSPOR 6-1
15 BATIPARK A 19.06.2019 17:30 U12B BÜYÜKSIRSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 1-9
16 BATIPARK B 19.06.2019 17:30 U12A ŞEKEROBASPOR ULUDAZSPOR 2-0
17 BATIPARK A 19.06.2019 18:30 U12B AKSUSPOR HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR 0-0
18 BATIPARK B 19.06.2019 18:30 U12A TÜRKOĞLU BLD. SPOR ALTINOVASPOR 4-1
19 BATIPARK A 20.06.2019 16:00 U11B ARSAN SÜMERSPOR ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR 3-0H
20 BATIPARK B 20.06.2019 16:00 U11A K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR ALTINYILDIZSPOR 4-0
21 BATIPARK A 20.06.2019 17:00 U11B ATC ATLETİC MARAŞSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR 2-3
22 BATIPARK A 20.06.2019 18:00 U11B AS VEFA AKÇAKOYUNLU İDMAN YURDUSPOR 5-0
23 BATIPARK B 20.06.2019 18:00 U11A KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR MARAŞSPOR 2-4
24 BATIPARK A 21.06.2019 15:30 U12A PAZARCIKSPOR MARAŞSPOR 0-3H
25 BATIPARK B 21.06.2019 15:30 U12A ULUDAZSPOR KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR 0-1
26 BATIPARK A 21.06.2019 16:30 U12B KURTULUŞ 1920 SPOR AS VEFA 4-1
27 BATIPARK A 21.06.2019 17:30 U12A ARSAN SÜMERSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR 2-2
28 BATIPARK B 21.06.2019 17:30 U12B ATC ATLETİC MARAŞSPOR BÜYÜKSIRSPOR 0-3H
29 BATIPARK A 21.06.2019 18:30 U12B K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR AKSUSPOR 14-3
30 BATIPARK B 21.06.2019 18:30 U12A ALTINOVASPOR ŞEKEROBASPOR 0-6
31 MERKEZ1 21.06.2019 18:00 U19 2.Küme A ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR AS VEFA 0-0
32 BATIPARK 22.06.2019 17:00 U19 2.Küme B ÇAĞLAYANCERİTSPOR BÜYÜKSIRSPOR Disiplin
33 MERKEZ1 23.06.2019 16:00 2.AMATÖR FİNAL ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR 0-3
2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;
SR Kulübü F. No Adı Soyadı Lisans No LİG Cezası Ceza Tarihi
1 AS VEFA 27 HASAN KUTAS 1920639 19 İlk Resmi Müsabaka 24.06.2019
2 ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR 5 ABDURRAHİM ÇEVİK 1938558 2.KÜME İlk Resmi Müsabaka 24.06.2019
3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;
SR Kulübü F. No Adı Soyadı Lisans No LİG Cezası Tedbir Tarihi
1 ÇAĞLAYANCERİTSPOR 11 EREN SALMAN ÖKSÜZ 1490300 19 Disiplin 24.06.2019
2 ÇAĞLAYANCERİTSPOR 5 ERGÜN GÜMBÜRDEK 1938719 19 Disiplin 24.06.2019
3 ÇAĞLAYANCERİTSPOR 2 FIRAT ONARAN 1929439 19 Disiplin 24.06.2019
4 ÇAĞLAYANCERİTSPOR 6 FIRAT YİĞİT 1946514 19 Disiplin 24.06.2019
5 ÇAĞLAYANCERİTSPOR 7 FERHAT DURUR 1946773 19 Disiplin 24.06.2019
6 ÇAĞLAYANCERİTSPOR Yön. ESHABİL DİNLER 61364 19 Disiplin 24.06.2019
7 ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR 6 TEVFİK AKSAK 1932228 2.KÜME Disiplin 24.06.2019
4- 22.06.2019 tarihinde Batıpark Sahasında oynanan Çağlayanceritspor-Büyüksırspor U19 2. Küme B müsabakasının 70. Dakikasında çıkan olaylar nedeniyle müsabaka hakemi tarafından tatil edilen müsabakanın Disiplin Kuruluna sevki;
5-20.06.2019 tarihinde oynanması gereken Arsan Sümerspor-Andırın Yeşildağspor U11B Ligi müsabakasında 7 kişiden az bir kadro ile sahaya çıkan Andırın Yeşildağspor Kulübünün Futbol Müsabaka Talimatının 22/a hükmü gereği hükmen 3-0 mağlubiyetine, Arsan Sümerspor Kulübünün hükmen 3-0 galibiyeti;
6- 21.06.2019 tarihinde oynanması gereken Pazarcıkspor-Maraşspor U12A Ligi müsabakasında Pazarcıkspor Kulübü ilan edilen tarih ve saatte sahada hazır olmadığı esame listesini vermediği anlaşıldığından Futbol Müsabaka Talimatının 24/a hükmü gereği Pazarcıkspor Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyetine ve 3 puanının tenziline, Maraşspor Kulübünün hükmen 3-0 galibiyetine, Pazarcıkspor Kulübünün Hakem ve personel ücreti olan 150.00 TL’yi Türkiye Futbol Federasyonu Türkiye Garanti Bankası A.Ş. 186-6296101 no’lu hesaba en geç 10 gün içinde yatırarak banka dekontu İl Temsilcisine ulaştırmasına; Hakem ve personel ücretinin yatırılıp banka dekontunun 10 gün içerisinde İl Temsilcisine ibraz etmemesi halinde ilgili Kulübün lisans işlemlerinin yapılmaması;
7- 21.06.2019 tarihinde oynanması gereken ATC Atletic Maraşspor-Büyüksırspor U12B Ligi müsabakasında ATC Atletic Maraşspor Kulübü ilan edilen tarih ve saatte sahada hazır olmadığı esame listesini vermediği anlaşıldığından Futbol Müsabaka Talimatının 24/a hükmü gereği ATC Atletic Maraşspor Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyetine ve 3 puanının tenziline, Büyüksırspor Kulübünün hükmen 3-0 galibiyetine, ATC Atletic Maraşspor Kulübünün Hakem ve personel ücreti olan 150.00 TL’yi Türkiye Futbol Federasyonu Türkiye Garanti Bankası A.Ş. 186-6296101 no’lu hesaba en geç 10 gün içinde yatırarak banka dekontu İl Temsilcisine ulaştırmasına; Hakem ve personel ücretinin yatırılıp banka dekontunun 10 gün içerisinde İl Temsilcisine ibraz etmemesi halinde ilgili Kulübün lisans işlemlerinin yapılmaması;
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Galatasaray | 23 | 18 | 2 | 3 | 50 | 17 | 57 | +33 |
2 | Fenerbahçe | 23 | 16 | 4 | 3 | 58 | 25 | 51 | +33 |
3 | Beşiktaş | 23 | 12 | 4 | 7 | 40 | 24 | 43 | +16 |
4 | Adana Demirspor | 23 | 11 | 3 | 9 | 44 | 23 | 42 | +21 |
5 | Başakşehir FK | 22 | 12 | 6 | 4 | 32 | 22 | 40 | +10 |
6 | Trabzonspor | 23 | 11 | 7 | 5 | 35 | 31 | 38 | +4 |
7 | Kayserispor | 23 | 11 | 10 | 2 | 36 | 32 | 35 | +4 |
8 | Fatih Karagümrük | 22 | 7 | 7 | 8 | 47 | 43 | 29 | +4 |
9 | Konyaspor | 23 | 6 | 7 | 10 | 24 | 26 | 28 | -2 |
10 | Alanyaspor | 23 | 7 | 9 | 7 | 34 | 41 | 28 | -7 |
11 | Gaziantep FK | 23 | 6 | 10 | 7 | 31 | 33 | 25 | -2 |
12 | Antalyaspor | 23 | 7 | 12 | 4 | 28 | 38 | 25 | -10 |
13 | Kasımpaşa | 23 | 7 | 12 | 4 | 30 | 42 | 25 | -12 |
14 | Sivasspor | 23 | 6 | 11 | 6 | 29 | 35 | 24 | -6 |
15 | Hatayspor | 22 | 6 | 11 | 5 | 19 | 41 | 23 | -22 |
16 | MKE Ankaragücü | 22 | 6 | 12 | 4 | 25 | 35 | 22 | -10 |
17 | Giresunspor | 23 | 5 | 11 | 7 | 21 | 40 | 22 | -19 |
18 | İstanbulspor | 22 | 6 | 13 | 3 | 23 | 45 | 21 | -22 |
19 | Ümraniyespor | 23 | 4 | 13 | 6 | 29 | 42 | 18 | -13 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eyüpspor | 24 | 15 | 4 | 5 | 33 | 17 | 50 | +16 |
2 | Samsunspor | 24 | 13 | 2 | 9 | 40 | 19 | 48 | +21 |
3 | Pendikspor | 24 | 12 | 5 | 7 | 37 | 19 | 43 | +18 |
4 | Keçiörengücü | 24 | 12 | 5 | 7 | 37 | 27 | 43 | +10 |
5 | Bodrumspor | 24 | 12 | 7 | 5 | 37 | 24 | 41 | +13 |
6 | Çaykur Rizespor | 23 | 10 | 3 | 10 | 35 | 18 | 40 | +17 |
7 | Sakaryaspor | 24 | 13 | 10 | 1 | 37 | 33 | 40 | +4 |
8 | Manisa FK | 23 | 9 | 5 | 9 | 31 | 27 | 36 | +4 |
9 | Göztepe | 24 | 10 | 9 | 5 | 23 | 19 | 35 | +4 |
10 | Boluspor | 23 | 9 | 6 | 8 | 27 | 27 | 35 | 0 |
11 | Bandırmaspor | 23 | 9 | 7 | 7 | 34 | 35 | 34 | -1 |
12 | Adanaspor | 24 | 6 | 11 | 7 | 32 | 40 | 25 | -8 |
13 | Tuzlaspor | 24 | 7 | 13 | 4 | 29 | 37 | 25 | -8 |
14 | Altay | 24 | 6 | 10 | 7 | 26 | 30 | 21 | -4 |
15 | Erzurumspor FK | 23 | 5 | 12 | 6 | 23 | 35 | 18 | -12 |
16 | Gençlerbirliği | 24 | 4 | 15 | 5 | 26 | 42 | 17 | -16 |
17 | Denizlispor | 24 | 5 | 14 | 5 | 24 | 41 | 17 | -17 |
18 | Altınordu | 23 | 4 | 14 | 5 | 20 | 38 | 17 | -18 |
19 | Yeni Malatyaspor | 24 | 4 | 13 | 7 | 22 | 45 | 16 | -23 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kocaelispor | 24 | 16 | 2 | 6 | 48 | 22 | 54 | +26 |
2 | Bucaspor 1928 | 24 | 13 | 4 | 7 | 38 | 16 | 46 | +22 |
3 | İskenderunspor A.Ş. | 24 | 13 | 4 | 7 | 33 | 19 | 46 | +14 |
4 | Van Spor FK | 24 | 13 | 4 | 7 | 32 | 18 | 46 | +14 |
5 | Karacabey Belediye Spor | 24 | 12 | 3 | 9 | 33 | 19 | 45 | +14 |
6 | Ankara Demirspor | 24 | 12 | 5 | 7 | 38 | 17 | 43 | +21 |
7 | 1461 Trabzon FK | 24 | 12 | 5 | 7 | 27 | 15 | 43 | +12 |
8 | Zonguldak Kömürspor | 24 | 11 | 9 | 4 | 26 | 27 | 37 | -1 |
9 | Serik Belediyespor | 24 | 9 | 7 | 8 | 33 | 28 | 32 | +5 |
10 | Kırklarelispor | 24 | 7 | 8 | 9 | 22 | 21 | 30 | +1 |
11 | Sarıyer | 24 | 6 | 9 | 9 | 27 | 35 | 27 | -8 |
12 | Fethiyespor | 24 | 7 | 11 | 6 | 25 | 35 | 27 | -10 |
13 | Kırşehir FSK | 24 | 5 | 8 | 11 | 22 | 28 | 26 | -6 |
14 | Etimesgut Belediyespor | 24 | 6 | 10 | 8 | 26 | 34 | 26 | -8 |
15 | Kastamonuspor | 24 | 7 | 12 | 5 | 22 | 30 | 26 | -8 |
16 | Adıyaman FK | 23 | 5 | 10 | 8 | 22 | 28 | 23 | -6 |
17 | Uşak Spor | 24 | 5 | 14 | 5 | 18 | 37 | 20 | -19 |
18 | Diyarbekir Spor | 23 | 2 | 12 | 9 | 18 | 37 | 15 | -19 |
19 | Balıkesirspor | 24 | 4 | 14 | 6 | 17 | 36 | 15 | -19 |
20 | Pazarspor | 24 | 1 | 15 | 8 | 15 | 40 | 11 | -25 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Yeni Mersin İY | 22 | 14 | 3 | 5 | 28 | 11 | 47 | +17 |
2 | Karaköprü Belediyespor | 22 | 12 | 5 | 5 | 29 | 16 | 41 | +13 |
3 | 52 Orduspor FK | 22 | 12 | 5 | 5 | 33 | 21 | 41 | +12 |
4 | Karşıyaka | 22 | 11 | 5 | 6 | 28 | 13 | 39 | +15 |
5 | Belediye Kütahyaspor | 22 | 10 | 3 | 9 | 33 | 21 | 39 | +12 |
6 | Belediye Derincespor | 22 | 10 | 4 | 8 | 26 | 21 | 38 | +5 |
7 | Nevşehir Belediyespor | 22 | 10 | 5 | 7 | 32 | 23 | 37 | +9 |
8 | Hacettepe 1945 | 22 | 8 | 8 | 6 | 31 | 28 | 30 | +3 |
9 | Ağrı 1970 Spor | 22 | 7 | 6 | 9 | 19 | 16 | 30 | +3 |
10 | Elazığspor | 22 | 7 | 9 | 6 | 23 | 31 | 27 | -8 |
11 | 1954 Kelkit Bld.Spor | 22 | 5 | 6 | 11 | 18 | 18 | 26 | 0 |
12 | Çatalcaspor | 22 | 7 | 10 | 5 | 26 | 27 | 26 | -1 |
13 | Amasyaspor Futbol Kulübü | 22 | 5 | 10 | 7 | 19 | 30 | 22 | -11 |
14 | 1922 Konyaspor | 22 | 6 | 12 | 4 | 23 | 35 | 22 | -12 |
15 | Edirnespor | 22 | 6 | 14 | 2 | 16 | 31 | 20 | -15 |
16 | Şile Yıldızspor | 22 | 3 | 9 | 10 | 17 | 28 | 19 | -11 |
17 | Yomraspor | 22 | 3 | 12 | 7 | 14 | 25 | 16 | -11 |
18 | Eskişehirspor | 22 | 3 | 13 | 6 | 24 | 44 | 15 | -20 |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
10/03/2023 | Giresunspor | vs | Fatih Karagümrük |
11/03/2023 | Antalyaspor | vs | Kayserispor |
11/03/2023 | Galatasaray | vs | Kasımpaşa |
12/03/2023 | MKE Ankaragücü | vs | Alanyaspor |
12/03/2023 | Trabzonspor | vs | Adana Demirspor |
12/03/2023 | Başakşehir FK | vs | Beşiktaş |
13/03/2023 | İstanbulspor | vs | Sivasspor |
17/03/2023 | Konyaspor | vs | Galatasaray |
18/03/2023 | Kasımpaşa | vs | Ümraniyespor |
12/03/2023 | Kasımpaşa - Trabzonspor | Trabzonspor ligde deplasmandaki son 6 maçında hiç kazanamadı | Kasımpaşa yenilmez |
12/03/2023 | Konyaspor - Antalyaspor | Antalyaspor ligde deplasmandaki son 6 maçında hiç kazanamadı | Konyaspor yenilmez |
12/03/2023 | Fatih Karagümrük - Fenerbahçe | Fatih Karagümrük ligdeki son 8 maçında hiç kaybetmedi | Fatih Karagümrük yenilmez |
12/03/2023 | Beşiktaş - Giresunspor | Giresunspor ligdeki son 8 maçında hiç kazanamadı | Beşiktaş yenilmez |
12/03/2023 | MKE Ankaragücü - Alanyaspor | Alanyaspor ligde deplasmandaki son 10 maçında hiç kazanamadı | MKE Ankaragücü yenilmez |
12/03/2023 | Hatayspor - Konyaspor | Hatayspor ligde evindeki son 7 maçında hiç kaybetmedi | Hatayspor yenilmez |
12/03/2023 | Hatayspor - Konyaspor | Konyaspor ligdeki son 9 maçında hiç kazanamadı | Hatayspor yenilmez |
12/03/2023 | Ümraniyespor - Gaziantep FK | Ümraniyespor ligde evindeki son 5 maçında hiç kazanamadı | Gaziantep FK yenilmez |
12/03/2023 | Trabzonspor - Adana Demirspor | Adana Demirspor ligdeki son 6 maçında hiç kaybetmedi | Adana Demirspor yenilmez |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
11/03/2023 | Tuzlaspor | vs | Boluspor |
11/03/2023 | Göztepe | vs | Pendikspor |
12/03/2023 | Bodrumspor | vs | Çaykur Rizespor |
12/03/2023 | Keçiörengücü | vs | Altınordu |
12/03/2023 | Denizlispor | vs | Erzurumspor FK |
13/03/2023 | Eyüpspor | vs | Altay |
13/03/2023 | Samsunspor | vs | Bandırmaspor |
17/03/2023 | Altınordu | vs | Tuzlaspor |
18/03/2023 | Çaykur Rizespor | vs | Altay |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
11/03/2023 | Balıkesirspor | vs | Kocaelispor |
11/03/2023 | Bucaspor 1928 | vs | Serik Belediyespor |
11/03/2023 | Fethiyespor | vs | Kastamonuspor |
11/03/2023 | Kırklarelispor | vs | Sarıyer |
11/03/2023 | Pazarspor | vs | Ankara Demirspor |
11/03/2023 | Uşak Spor | vs | Kırşehir Futbol Spor Kulübü |
11/03/2023 | Van Spor FK | vs | İskenderunspor A.Ş. |
11/03/2023 | 1461 Trabzon FK | vs | Etimesgut Belediyespor |
15/03/2023 | Balıkesirspor | vs | Kastamonuspor |
15/03/2023 | Bucaspor 1928 | vs | Kocaelispor |
15/03/2023 | Zonguldak Kömürspor - Van Spor FK | Van Spor FK ligdeki son 11 maçında hiç kaybetmedi | Van Spor FK yenilmez |
15/03/2023 | Kırklarelispor - Serik Belediyespor | Serik Belediyespor ligde deplasmandaki son 6 maçında hiç kazanamadı | Kırklarelispor yenilmez |
15/03/2023 | 1461 Trabzon FK - Diyarbekir Spor | Diyarbekir Spor ligde deplasmandaki son 12 maçında hiç kazanamadı | 1461 Trabzon FK yenilmez |
15/03/2023 | Adıyaman FK - İskenderunspor A.Ş. | İskenderunspor A.Ş. ligdeki son 6 maçında hiç kaybetmedi | İskenderunspor A.Ş. yenilmez |
15/03/2023 | Fethiyespor - Karacabey Belediye Spor | Karacabey Belediye Spor ligdeki son 5 maçında hiç kaybetmedi | Karacabey Belediye Spor yenilmez |
15/03/2023 | Pazarspor - Etimesgut Belediyespor | Pazarspor ligdeki son 13 maçında hiç kazanamadı | Etimesgut Belediyespor yenilmez |
15/03/2023 | Balıkesirspor - Kastamonuspor | Balıkesirspor ligdeki son 9 maçında hiç kazanamadı | Kastamonuspor yenilmez |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
11/03/2023 | Hacettepe 1945 | vs | 1954 Kelkit Bld.Spor |
11/03/2023 | Şile Yıldızspor | vs | Yomraspor |
12/03/2023 | Belediye Derincespor | vs | Ağrı 1970 Spor |
12/03/2023 | Belediye Kütahyaspor | vs | Yeni Mersin İdman Yurdu |
12/03/2023 | Edirnespor | vs | Eskişehirspor |
12/03/2023 | Elazığspor | vs | 52 Orduspor FK |
12/03/2023 | Karaköprü Belediyespor | vs | Karşıyaka |
12/03/2023 | Nevşehir Belediyespor | vs | Çatalcaspor |
12/03/2023 | 1922 Konyaspor | vs | Amasyaspor Futbol Kulübü |